Hakkımızda

Dünyanın dört bir yanındaki kurumlara Özel Öğrenme çözümleri sunan, alanında lider bir şirketiz. 9 yılı aşkın deneyimimizle, 150’nin üzerinde müşteri için toplamda 8000 saati aşkın eğitime karşılık gelen 5000’in üzerinde kurumsal ve akademik projeyi başarıyla tamamladık.

GOEL ile Değerinizi Bilin,

Performansınızı Arttırın

Aralarında Eğitim Tasarımcıları, Grafik Tasarımcılar, Programcılar ve Kalite Analistleri bulunan 100’ün üzerinde E-Öğrenme profesyonelinden oluşan ekibimiz, öğrenme kalitesinin arttırılmasıyla performansın iyileştirilmesi ortak amacı doğrultusunda ekibinizin bir parçası gibi çalışır. Geniş öğrenme çözümleri yelpazemiz Özel E-Öğrenme, Çok cihazlı/Farklı türden cihazlardan erişilebilen E-Öğrenme, Gamification, Performans Desteği, Hızlı E-Öğrenme, Çeviri ve Yerelleştirme, Video ve Animasyon, Çok Cihazlı E-Öğrenme Test Laboratuvarı, Yerinde Eğitim Tasarımı Kaynakları ve Eğitmen Gözetiminde Eğitim gibi çözümleri içeriyor.

 

Aldığımız 45 ödül ve hizmet sunduğumuz 150’nin üzerindeki müşterimiz şirket felsefemizin güvenilirliğini ortaya koyarken, başarımızı gösteren bir kanıt niteliği de taşıyor.

  • GOLMS- Çevrimiçi, Çevrimdışı, Resmi, Sosyal/Gayri Resmi ve Mobil Öğrenme desteği sunan, bulut tabanlı ve ihtiyaç duyacağınız tüm özellikleri bünyesinde barındıran bir Öğrenme Yönetim Sistemi.
  • GOLMS Mobil App - Çok sayıda ödül almış öğrenme platformumuz GOLMS'in Çevrimiçi, Resmi (ILT ve Sanal dahil) ve Sosyal Öğrenme seçeneklerini destekleyen (çevrimiçi) Mobil Uygulama eklentisi.
  • GOMOVE- GOLMS desteğiyle Videolar, Referans Materyaller ve Eğitimler şeklinde, Çevrimdışı (internet bağlantısı olmadan) eğitim sunmaya yönelik bir Mobil Uygulama.
  • Hazır e-Öğrenme- Kullanıma hazır, mobil uyumlu çeşitli mikro öğrenme videoları ve eğitimleri.

Yaptıklarımız,

bizi sözcüklerden daha iyi anlatıyor…