PERFORMANS DESTEĞİ

Tam zamanında öğrenme ihtiyaçlarına yönelik E-Öğrenme programı.

Bir kerede tamamlanabilecek eğitimler, kısa videolar gibi içeriklerle kendinden yönlendirmeli, kolay erişilebilir ve hemen uygulanabilir bilgiler sunarak E-Öğrenme’yi “Tam Zamanında” öğrenmeye dönüştürüyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Oluyoruz?

Sahip olduklarınızı yeniden kullanarak

_

Mevcut içeriklerinizi yeniden kullanmanın yollarını arıyorsanız, bu içerikler üzerinde çalışarak etkili performans destek çözümleri hazırlayabiliriz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda Flash – HTML dönüşümü gerçekleştirebilir ya da tablet üzerinden erişilebilen çözümler geliştirebiliriz. Ayrıca, cep telefonları dahil her türden cihaza uygun çok cihazlı içerikler sunabiliriz.

Başka?

Sunduğumuz Diğer Geliştirme Araçları

_

Tablet uyumlu eğitimlerde performans desteğinde istikrar yakalamak zor olsa da, bu durum cihazlar arasındaki sınırların ortadan kalkmaya başladığı günümüzde geçerliliğini yitirmeye başladı. Bilgileri yenileme amaçlı eğitimler her zaman doğru çözüm olmayabilir. Bu nedenle, kullanıcının konuyu derinlemesine öğrenmek istediği durumlar için özel E-Öğrenme çözümleri veya sorun çözme aracı olarak faydalanılabilecek kısa ve basit eğitim programları geliştiriyoruz.

Başka?

Sunduğumuz Diğer Geliştirme Araçları

_

Tablet uyumlu eğitimlerde performans desteğinde istikrar yakalamak zor olsa da, bu durum cihazlar arasındaki sınırların ortadan kalkmaya başladığı günümüzde geçerliliğini yitirmeye başladı. Bilgileri yenileme amaçlı eğitimler her zaman doğru çözüm olmayabilir. Bu nedenle, kullanıcının konuyu derinlemesine öğrenmek istediği durumlar için özel E-Öğrenme çözümleri veya sorun çözme aracı olarak faydalanılabilecek kısa ve basit eğitim programları geliştiriyoruz..