Flash – HTML Dönüştürme

FLASH – HTML DÖNÜŞTÜRME

Eski eğitimleri modern biçim ve tasarımlara kavuşturuyoruz.

E-Öğrenme programlarınız gelecekteki değişikliklerden etkilenmesin

Flash tabanlı eski eğitimlerinizi HTML’ye dönüştürün

_

İleri görüşlü kurumların çoğu, öğrenme içeriklerinin tüm cihazlarda erişilebilir niteliğe kavuşturulmasını zorunlu kılan yeni öğrenme yaklaşımlarına (70:20:10 gibi) ve trendlerine (BYOD gibi) kucak açıyor. Çok sayıda yazım aracı ve teknolojisindeki uzmanlığımız ve deneyimimiz sayesinde, Flash tabanlı mevcut eğitimlerinizi HTML5’e dönüştürerek eğitim çözümlerinizi gelecekteki değişikliklerden etkilenmeyecek bir kimliğe kavuşturuyoruz.

Flash – HTML Dönüştürme Hizmetlerimiz

_
f2

Tablet Uyumlu Eğitim

Flash tabanlı içeriklerinizi HTML5 tabanlı, tablet uyumlu eğitimlere dönüştürüyoruz.

f4

Araç Tabanlı Dönüştürme

Lectora, Articulate, Captivate gibi yazım araçlarının eski sürümlerinde geliştirilen eğitimlerinizi, aynı araçları kullanarak HTML’ye dönüştürebiliriz.

f3

Uygulama Tabanlı/Sadece Mobil

İster performans desteği ister tam zamanında öğrenme olsun, eğitim amacınız doğrultusunda ihtiyaçlarınıza uygun (işlevsellik, güvenlik, çevrimdışı çalışabilme, birlikte çalışabilme vb.) cihaza özel veya cihazdan bağımsız uygulamalar geliştiriyoruz. Ayrıca, cihaza özel ve cihazdan bağımsız uygulamaları bir araya getiren hibrit uygulamalar da geliştiriyoruz.

f5

Farklı Cihazlara Uyumlu Tasarım

Dilediğiniz yazım aracını veya HTML tabanlı özel yazım aracımız FRED’i kullanarak mevcut E-Öğrenme içeriklerinizin farklı cihazlara uyumlu öğrenme içeriklerine dönüştürülmesine yardımcı oluyoruz.

Araçlar