Çoklu Cihazda E-Öğrenme

TÜM PLATFORMLARDA RESPONSIVE E-ÖĞRENME

Çeşitli cihazlarda çalışmak üzere tasarlanmış E-Öğrenme programları.

c1
c2
c4
c3

Çok cihazlı bir dünyada yaşıyor ve her gün ortalama 3 veya daha fazla sayıda cihaz kullanıyoruz. Dolayısıyla, kullanıcılarımız öğrenim içeriklerine diledikleri her cihazdan ulaşabilmek istiyor.

Ne Üretiyoruz?

Çoklu Cihazda Öğrenme Deneyimleri

_

Çok cihazlı E-Öğrenme konusunda iki seçenekten birini tercih edebilirsiniz: 1. Sadece masaüstü/dizüstü bilgisayarlar ve tabletler için; 2. masaüstü/dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve mobil cihazlar için. Sayfa düzeni ve içeriğin otomatik olarak temel deneyimleri tüm cihazlarda tutarlı bir şekilde görüntüleyecek şekilde ayarlandığı, farklı cihazlara uyumlu tasarım anlayışıyla tek bir çözüm yaratıyoruz. Ayrıca, masaüstü bilgisayarlar ve tabletler için eğitimler ve mobil cihazlar için performans destek modülleri geliştirdiğimiz sürekli öğrenme deneyimleri ile bağlantılı çözümler de üretiyoruz.

Beceri Setimiz

Teknoloji ve Test

_

HTML, CSS ve JavaScript kullanarak çoklu cihazda E-Öğrenme içerikleri hazırlama konusunda uzmanız. Bu teknolojiler sayesinde, uyum standartlarını karşılayan cihazdan ve platformdan bağımsız multimedya içerikleri ve karmaşık etkileşim özellikleri (web tabanlı eğitimler veya cihaza özel uygulamalar) geliştiriyoruz. Kalite güvence sürecini ise Çoklu Cihazda E-Öğrenme Test Laboratuvarımızda yürütüyoruz.

Beceri Setimiz

Teknoloji ve Test

_

HTML, CSS ve JavaScript kullanarak çoklu cihazda e-Öğrenme içerikleri hazırlama konusunda uzmanız. Bu teknolojiler sayesinde, uyum standartlarını karşılayan cihazdan ve platformdan bağımsız multimedya içerikleri ve karmaşık etkileşim özellikleri (web tabanlı eğitimler veya cihaza özel uygulamalar) geliştiriyoruz. Kalite güvence sürecini ise Çoklu Cihazda E-Öğrenme Test Laboratuarımızda yürütüyoruz.

Farklı Türden Cihazları Destekleyen

E-Öğrenme Yazım Araçları

_

Yazım araçları sürekli olarak evriliyor. Yeni sürümlerin çoğunda farklı türden cihazlarda kullanılabilme özelliği tümleşik olarak gelirken, eski araçlar da bu özellikleri araçlarına entegre etmeye çalışıyor. Daha önce kendi Farklı Türden Cihazları Destekleyen E-Öğrenme Çerçevesini (FRED) geliştirmiş ve piyasada bulunan yazım araçlarının çoğuyla çalışmış bir şirket olarak, kendinize has öğrenme ihtiyaçlarınıza en uygun E-Öğrenme içeriklerini hazırlamak için doğru yazım aracını seçmenize yardımcı olabiliriz.