Çeviri ve Yerelleştirme

ÇEVİRİ VE YERELLEŞTİRME

Farklı etnik ve kültürel arka plana sahip hedef kitlelere yönelik çok dilli çözümler.

c1
c2
c3
c4

Ne Sunuyoruz?

Etkili Çeviri ve Yerelleştirme Hizmetleri

_

Küresel kullanıcı tabanınızın çok dilli ve çok kültürlü ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamanıza yardımcı oluyoruz. Doğru içeriklerin üretilmesini sağlamak için metin çevirisi ve yerelleştirme süreçleri dil uzmanlarımızca gerçekleştiriliyor. Tümleşik dilbilimsel kontrol ve gözden geçirme araçları, çevrilen içeriklerin beklentileri karşılamasını sağlıyor.

Başka?

Ek Seçenekler

_

Ayrıca, kendi alanlarının en iyisi yetenekli profesyoneller aracılığıyla kapsamlı konuşmacı seçimi, seslendirme ve ses kayıt hizmetleri sunuyor, sürecin her aşamasında sizinle birlikte hareket ediyoruz. Bunlara ek olarak, etkili telaffuz kılavuzlarının geliştirilmesi konusunda çeşitli seçenekler sunuyor ve şirketinizin kullandığı üslup ile terimlerin, teknik terimlerin, kısaltmaların doğru şekilde telaffuz edilmesini sağlıyoruz.

Başka?

Ek Seçenekler

_

Ayrıca, kendi alanlarının en iyisi yetenekli profesyoneller aracılığıyla kapsamlı konuşmacı seçimi, seslendirme ve ses kayıt hizmetleri sunuyor, sürecin her aşamasında sizinle birlikte hareket ediyoruz. Bunlara ek olarak, etkili telaffuz kılavuzlarının geliştirilmesi konusunda çeşitli seçenekler sunuyor ve şirketinizin kullandığı üslup ile terimlerin, teknik terimlerin, kısaltmaların doğru şekilde telaffuz edilmesini sağlıyoruz..

E-Öğrenme Yazma ve Geliştirme Araçları

Adobe Flash, Articulate, Articulate Storyline, Captivate, XML ve HTML5 gibi çeşitli E-Öğrenme yazım ve geliştirme araçlarında uzman geliştirme ekibimiz, çevirisi gerçekleştirilen ses dosyalarının E-Öğrenme eğitimlerinize entegre edilmesi konusunda da size yardımcı oluyor.

_

Süreç

_

Anlama

Eğitim yazılımının içeriğini, hedef kitlesini ve kültürel bağlamını anlama.

_

Çalışma

Çeşitli içeriklerin taslakları ve proje dosyaları üzerinde çalışma.

_

Çıkarma

Metin çıkarma ve içeriği dile özel sorunlar açısından değerlendirme.

_